Stamboom familie Van Goor » Rijk Kroes (????-1967)

Persoonlijke gegevens Rijk Kroes 


Gezin van Rijk Kroes

Hij is getrouwd met Jennigje van Dijk.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1915 te Oldebroek.


Kind(eren):



Notities over Rijk Kroes


Wijziging: 17 Februari 2004

Overlijden Rijk Kroes, 25-01-1967
Aktenummer: 6
Aktedatum: 26-01-1967
Akteplaats: Oldebroek
Overlijdensdatum: 25-01-1967
Overlijdensplaats: Oldebroek
Overledene: Rijk Kroes  
Moeder: Berendje Binnekamp  
Vader: Teunis Kroes  
(ex-)Partner: Jennigje van Dijk  
Aktesoort: Normaal
Toegangsnummer: 0207A Burgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1903-1980
Inventarisnummer: 22111

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rijk Kroes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Rijk Kroes

Jantje Wolf
1834-????
Teunis Kroes
1859-1931

Rijk Kroes
????-1967

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1915 lag tussen 0,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 25 januari 1967 lag tussen 1,2 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Togo trekt het leger de macht naar zich toe en wordt generaal Étienne Eyadéma president en minister van Defensie.
      • 27 januari » De Apollo 1 vliegt tijdens een oefening in brand. De drie astronauten (Virgil Grissom, Edward White, en Roger Chaffee) komen om.
      • 28 maart » de Royal Air Force bombardeert de Liberiaanse olietanker Torrey Canyon om de uitstromende olie te doen ontbranden.
      • 3 november » Benoeming van Hubertus Ernst tot bisschop van Breda in Nederland
      • 29 november » Robert McNamara kondigt aan dat hij zal vertrekken als minister van Defensie, en president van de Wereldbank zal worden. Dit is het gevolg van zijn advies aan president Lyndon B. Johnson eerder die maand, om het aantal troepen in Vietnam te bevriezen, het bombarderen te beëindigen, en het vechten aan Zuid-Vietnam over te laten.
      • 17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kroes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wouter van Goor, "Stamboom familie Van Goor", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-goor/I143.php : benaderd 7 februari 2026), "Rijk Kroes (????-1967)".