Stamboom Van Ginneken » Hendrik Cornelissen van Nispen

Persoonlijke gegevens Hendrik Cornelissen van Nispen 


Gezin van Hendrik Cornelissen van Nispen

Hij is getrouwd met Anna Antonissen van Ginneken.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1745 te Sprundel.


Kind(eren):

  1. Antonia van Nispen  1758-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Cornelissen van Nispen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Cornelissen van Nispen

Hendrik Cornelissen van Nispen

1745

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Nispen


De publicatie Stamboom Van Ginneken is opgesteld door Rien van Ginneken.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rien van Ginneken, "Stamboom Van Ginneken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ginneken/I255.php : benaderd 27 januari 2026), "Hendrik Cornelissen van Nispen".