Stamboom Van Gils » Adrianus van Rooy (1880-????)

Persoonlijke gegevens Adrianus van Rooy 

Bron 1

Gezin van Adrianus van Rooy

Hij is getrouwd met Jacoba Cornelia Pijnenborg.

Zij zijn getrouwd


Notities over Adrianus van Rooy

https://www.openarch.nl/search.php?name=Adrianus+van+Rooy&lang=nl">Adrianus van Rooy, geboren te Hilvarenbeek, gehuwd, wonende te Uden, https://www.openarch.nl/search.php?name=%25%22dagloner%22&lang=nl">dagloner van beroep, Rooms-Katholiek, aangekomen vanuit Raevels, vertrokken op 3-4-1918 naar Belgie, gehuwd met J.C. Pynenborg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van Rooy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Ans Harink-PIJNENBORG Web Site, Ans Pijnenborg e.v. Harink, Adrianus van Rooy, 26 december 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Ans Harink-PIJNENBORG Web Site

    Familiestamboom: 197598261-4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 augustus 1880 lag rond de 21,2 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rooy

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Rooy.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Rooy.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Rooy (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Gils is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hennie van Gils, "Stamboom Van Gils", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gils/I1266.php : benaderd 13 februari 2026), "Adrianus van Rooy (1880-????)".