Stamboom Van Giessen » Claus van Herpt

Persoonlijke gegevens Claus van Herpt 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 augustus 2006.

Gezin van Claus van Herpt

Hij is getrouwd met Elisabeth van Amerzoyen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Henrick van Herpt  ± 1330-< 1396
  2. Jan van Herpt  ± 1330-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claus van Herpt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claus van Herpt

Claus van Herpt


Henrick van Herpt
± 1330-< 1396
Jan van Herpt
± 1330-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Herpt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van Giessen, "Stamboom Van Giessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-giessen/I3436.php : benaderd 12 januari 2026), "Claus van Herpt".