Stamboom Van Giessen » Daniël Boesenach (1888-1893)

Persoonlijke gegevens Daniël Boesenach 


Gezin van Daniël Boesenach

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniël Boesenach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Daniël Boesenach

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Daniël Boesenach

Betje Bekkers
1843-????

Daniël Boesenach
1888-1893


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 november 1888 lag rond de 4,1 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • De temperatuur op 19 april 1893 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 46%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
      • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
      • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
      • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1895 » William Tubman, president van Liberia (1944-1971) († 1971)
    • 1898 » C.S. Lewis, Iers schrijver († 1963)
    • 1899 » Andrija Artuković, Kroatisch extreem-rechts politicus († 1988)
    • 1899 » Emma Morano, oudste mens ter wereld en oudste inwoner van Italië ooit († 2017)
    • 1905 » Marcel Lefebvre, Frans aartsbisschop († 1991)
    • 1905 » Piet Ketting, Nederlands componist, pianist, dirigent en muziekcriticus († 1984)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boesenach


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim van Giessen, "Stamboom Van Giessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-giessen/I1036.php : benaderd 25 februari 2026), "Daniël Boesenach (1888-1893)".