Stamboom Van Giesen » Jacoba IJmanse (1743-1780)

Persoonlijke gegevens Jacoba IJmanse 

  • Patroniem IJmanse.
  • Zij is geboren in het jaar 1743 in Kortgene, Zeeland, Nederland.
  • Beroep: arbeidster.
  • Zij is overleden in het jaar 1780, zij was toen 37 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 januari 2021.

Gezin van Jacoba IJmanse

Zij is getrouwd met Adriaan Filius.

Zij zijn op 19 januari 1765 te Colijnsplaat, Zeeland, Nederland in ondertrouw gegaan.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1765 te Wissekerke, Zeeland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Igman Filius  1775-1823 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba IJmanse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba

Jacoba
1743-1780

1765
Igman Filius
1775-1823

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



De publicatie Stamboom Van Giesen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Weijerman, "Stamboom Van Giesen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-giesen/I130.php : benaderd 26 februari 2026), "Jacoba IJmanse (1743-1780)".