Stamboom vd Schoot en v Gelder » Victoria Maria van Bergen (1907-1983)

Persoonlijke gegevens Victoria Maria van Bergen 


Gezin van Victoria Maria van Bergen

Zij is getrouwd met Carolus Josephus Fredericus van de Put.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1932 te Tilburg, NB Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Victoria Maria van Bergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Victoria Maria van Bergen

Victoria Maria van Bergen
1907-1983

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. NL Archief - Den Bosch (web)
  2. (Niet openbaar)
  3. NL Deaths & Burials - Begraafplaatsen Online (web)

Over de familienaam Van Bergen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Liz van Gelder, "Stamboom vd Schoot en v Gelder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gelder/I445.php : benaderd 23 februari 2026), "Victoria Maria van Bergen (1907-1983)".