Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra » Jacob Luites Schippers (1863-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Luites Schippers 

  • Hij is geboren in het jaar 1863.
    1863 geboren te Tjalleberd
  • Hij werd gedoopt.
  • Geloof: Nederlands Hervormd.
  • Een kind van Luite Jacobs Schippers en Margjen Klazes Mast
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 september 2010.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Jacob Luites Schippers

Hij is getrouwd met Minke Hettes Boonstra.

jacob is oud 38 jaar, geboren te Tjalleberd

Zij zijn op 16 november 1901 te idaarderadeel, Friesland, Nederland in ondertrouw gegaan.

16 november 1901 te Idaarderadeel akte nr. 51
Zij zijn getrouwd op 16 november 1901 te idaarderadeel, Friesland, Nederland, hij was toen 38 jaar oud.


Notities over Jacob Luites Schippers

Ouders: Luite Jacobs Schippers en Margje Klazes Mast

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Luites Schippers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Luites Schippers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Luites Schippers

Jacob Luites Schippers
1863-????

1901

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 november 1901 lag tussen -3,5 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (72%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
    • 22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.

Over de familienaam Schippers


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alida Johanna van Galen, "Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-galen/I8487.php : benaderd 28 januari 2026), "Jacob Luites Schippers (1863-????)".