Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra » Teede Doeyes Bloemhof (1869-????)

Persoonlijke gegevens Teede Doeyes Bloemhof 

  • Hij is geboren in het jaar 1869 in tietjerksteradeel, Noord-Holland, Nederland.
    1869 geboren te Giekerk gem,
  • Hij werd gedoopt.
  • Geloof: Nederlands Hervormd.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2010.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Teede Doeyes Bloemhof

Hij is getrouwd met Attje Teunis Sikma.

Teede is oud 24 jaar, geboren te Giekerk

Zij zijn op 6 mei 1893 te tietjerksteradeel, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

6 mei 1893 te Tietjerksteradeel
Zij zijn getrouwd op 6 mei 1893 te tietjerksteradeel, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.


Notities over Teede Doeyes Bloemhof

Ouders: Doeye Foekes Bloemhof en Tietje Jacobs Sikma

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teede Doeyes Bloemhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Bloemhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bloemhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bloemhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bloemhof (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alida Johanna van Galen, "Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-galen/I7876.php : benaderd 10 februari 2026), "Teede Doeyes Bloemhof (1869-????)".