Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra » Akke Symens Nieuwenhuis (1869-????)

Persoonlijke gegevens Akke Symens Nieuwenhuis 

  • Zij is geboren in het jaar 1869 in tietjerksteradeel, Noord-Holland, Nederland.
    1869 te giekerk in gem tietjersteradeel
  • Ze werd gedoopt.
  • Geloof: Nederlands Hervormd.
  • Een kind van Symen Joukes Nieuwenhuis en Saakje Pieters Westra
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 november 2009.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Akke Symens Nieuwenhuis

Zij is getrouwd met Teede Riemers Riemersma.

teede is 25 jaar
akke is 23 jaar

Zij zijn op 21 mei 1892 te tietjerksteradeel, Noord-Holland, Nederland in ondertrouw gegaan.

21 mei 1892 te tietjerksteradeel
aktenr: 75
Zij zijn getrouwd op 21 mei 1892, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Akke Symens Nieuwenhuis

ouders: symen joukes nieuwenhuis en saakje oieters westra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Akke Symens Nieuwenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Akke Symens Nieuwenhuis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Akke Symens Nieuwenhuis


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1892 lag rond de 8,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.

Over de familienaam Nieuwenhuis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alida Johanna van Galen, "Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-galen/I4339.php : benaderd 25 februari 2026), "Akke Symens Nieuwenhuis (1869-????)".