Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra » Roeltien Hedmans (1780-????)

Persoonlijke gegevens Roeltien Hedmans 

  • Zij is geboren in het jaar 1780 in opsterland, Friesland, Nederland.

    Fout Let op: Getrouwd (??-06-1705) voordat geboren (??-??-1780).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (??-06-1705) lag beneden de 16 jaar (0).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Hendrikje Jacobs van der Sluis) werd geboren (10 december 1706).

    Waarschuwing Let op: Was jonger dan 16 jaar (0) toen kind (Grietje Jacobs van der Sluis) werd geboren (14 maart 1706).

    1780 te bakkeveen
  • Ze werd gedoopt.
  • Geloof: Nederlands Hervormd.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 september 2009.

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Roeltien Hedmans

Zij is getrouwd met Jakob Hendriks van der Sluis.

jacob is weduwnaar

Zij zijn op juni 1705 te opsterland, Friesland, Nederland in ondertrouw gegaan.

juni 1705 in bakkeveen
Zij zijn getrouwd juni 1705 te opsterland, Friesland, Nederland.

juni 1705 in bakkeveen

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roeltien Hedmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roeltien Hedmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hedmans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hedmans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hedmans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hedmans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alida Johanna van Galen, "Stamboom Van Galen - Jaring - Zeilstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-galen/I3626.php : benaderd 23 februari 2026), "Roeltien Hedmans (1780-????)".