Stamboom Van Essenberg » Jacoba Johanna Boekhout (1890-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Johanna Boekhout 


Gezin van Jacoba Johanna Boekhout

Zij is getrouwd met Jacobus Carel Lamars.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1908 te UTRECHT, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Aktrnr. huwelijk 137

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Johanna Boekhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Johanna Boekhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Johanna Boekhout

Jacoba Johanna Boekhout
1890-????

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 april 1908 lag tussen 1,0 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 1 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fram Reykjavík.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.

Over de familienaam Boekhout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boekhout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boekhout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boekhout (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van Essenberg, "Stamboom Van Essenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-essenberg/I1311.php : benaderd 8 januari 2026), "Jacoba Johanna Boekhout (1890-????)".