Stamboom Van Emden (Culemborg) » Bertha van Emden (1885-1942)

Persoonlijke gegevens Bertha van Emden 


Gezin van Bertha van Emden


Notities over Bertha van Emden


ongehuwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertha van Emden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bertha van Emden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bertha van Emden

Kaatje Hartog
1815-1898

Bertha van Emden
1885-1942


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS 337 Bertha, dochter van Salomon van Emden, 38, winkelier en heintje van Cleef
    2. http://www.joodsmonument.nl/person/524478 inwonend bij broer Jacques van Emden

    Over de familienaam Van Emden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Muntjewerff, "Stamboom Van Emden (Culemborg)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-emden-culemborg/I481.php : benaderd 5 maart 2026), "Bertha van Emden (1885-1942)".