Stamboom Van Ekelenburg » Wouter van de Vijver

Persoonlijke gegevens Wouter van de Vijver 


    Gezin van Wouter van de Vijver

    Hij is getrouwd met Neeske van Oort.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Neeltje van de Vijver  1751-1833 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter van de Vijver?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Wouter van de Vijver

    Wouter van de Vijver
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van de Vijver


    De publicatie Stamboom Van Ekelenburg is opgesteld door Hans van Ekelenburg.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Ekelenburg, "Stamboom Van Ekelenburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ekelenburg/I5563.php : benaderd 26 december 2025), "Wouter van de Vijver".