Stamboom Van Eijsden » Jean Pierre van der Schaft (1836-1905)

Persoonlijke gegevens Jean Pierre van der Schaft 


Gezin van Jean Pierre van der Schaft

Hij is getrouwd met Maria Petronella Wagenaar.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 31 mei 1876 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 39 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jean Pierre van der Schaft?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jean Pierre van der Schaft

Jean Pierre van der Schaft
1836-1905

1876

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorte-akte 1836-1825a &
  2. Overlijdensakte 1905-2456a &
  3. Huwelijksakte 1876-372a &


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Schaft


De publicatie Stamboom Van Eijsden is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim Hins, "Stamboom Van Eijsden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eijsden/I1267.php : benaderd 31 december 2025), "Jean Pierre van der Schaft (1836-1905)".