Stamboom Van Eekeren » Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin (1902-)

Persoonlijke gegevens Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin 


Gezin van Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin

Zij is getrouwd met Arie de Wolf.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1924 te Rotterdam, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin

Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin
1902-????

1924

Arie de Wolf
1901-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1924 lag tussen 8,2 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,4 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.

Over de familienaam De Bruin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bruin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bruin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bruin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ton van Eekeren, "Stamboom Van Eekeren", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eekeren/R313.php : benaderd 13 januari 2026), "Dirkje Wilhelmina Catharina de Bruin (1902-)".