Stamboom Van Eeghem » Georgette van den Brande

Persoonlijke gegevens Georgette van den Brande 

Bron 1
  • Zij is geboren.
    was gehuwd met Daniel maar is later uit de echt gescheiden. Ze was blijkbaar actief in het verzet en woonde een tijd in Wondelgem. Ze zou afkomstig zijn uit Knesselare maar in het verzet. Iemand met dezelfde familienaam is door de Duitsers vermoord omdat ze bij het verzet was. Was zij de zus van Georgette?

Gezin van Georgette van den Brande

Zij is getrouwd met Daniel van Eeghem.Bron 2

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Georgette van den Brande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. zandman13
  2. zandman13

Over de familienaam Van den Brande


De publicatie Stamboom Van Eeghem is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Luc Van Eeghem, "Stamboom Van Eeghem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eeghem/I339.php : benaderd 12 januari 2026), "Georgette van den Brande".