Stamboom Van Eeden » Eduard van Eeden (1898-1953)

Persoonlijke gegevens Eduard van Eeden 


Gezin van Eduard van Eeden

Hij is getrouwd met Lena de Bruin.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1923 te Hoogland, Utrecht, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eduard van Eeden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eduard van Eeden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eduard van Eeden

Eduard van Eeden
1898-1953

1923

Lena de Bruin
1900-1992


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1898 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
      • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
    • De temperatuur op 9 augustus 1923 lag tussen 9,5 °C en 29,1 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
    • De temperatuur op 14 februari 1953 lag tussen -6,0 °C en -0,7 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1953: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Bij een mijnramp in Escouffiaux nabij Wasmes vallen zeventien doden.
      • 2 mei » Troonsbestijging van de koningen Faisal II van Irak en Hoessein van Jordanië.
      • 29 mei » De Nieuw-Zeelander Edmund Hillary en de Nepalese Sherpa Tenzing Norgay bereiken als eerste mensen de top van de Mount Everest.
      • 29 juni » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Koeweit .
      • 25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
      • 1 december » Hugh Hefner geeft het eerste nummer van Playboy uit. De oplage bedraagt 70.000 exemplaren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Eeden


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Teunis (Ton) van Eeden, "Stamboom Van Eeden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eeden/I459.php : benaderd 12 maart 2026), "Eduard van Eeden (1898-1953)".