Stamboom Koning - van Dulken » Albert Pinkster (1931-1990)

Persoonlijke gegevens Albert Pinkster 


Gezin van Albert Pinkster

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1955 te Groningen, Groningen, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Pinkster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Pinkster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Pinkster


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 'Het geslacht Pinksterboer-Pinkster' door Drs. K.A. Reuvers.
    2. 'Het geslacht Pinksterboer-Pinkster' door Drs. K.A. Reuvers.
    3. 'Het geslacht Pinksterboer-Pinkster' door Drs. K.A. Reuvers.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 september 1931 lag tussen 4,1 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
      • 21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
      • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.
    • De temperatuur op 16 juni 1955 lag tussen 5,2 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 6 januari » De Katholieke Radio Omroep zendt het eerste kinderprogramma op de Nederlandse televisie uit: ‘Opstand in de kribbe', een toneelspel van de Volendammer Pé Mühren over rebellerende beelden in een kerststal.
      • 29 mei » Eerste file in Nederland.
      • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
      • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
      • 21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • De temperatuur op 19 februari 1990 lag tussen 4,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (51%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 9 maart » In Groot-Brittannië wordt hevig geprotesteerd tegen een nieuwe belasting: de zogenaamde "poll tax".
      • 20 april » In Gdańsk (Polen) wordt Lech Wałęsa met een grote meerderheid herkozen tot voorzitter van de Poolse vakbond Solidariteit.
      • 10 juni » Burgerforum, de partij van president Václav Havel, krijgt de absolute meerderheid bij vrije verkiezingen in Tsjecho-Slowakije.
      • 31 juli » Het Gemeentekrediet wordt door de Vlaamse regering aangeduid als kassier van de Vlaamse Gemeenschap. Vanaf 1 januari 1991 zal de bank zo'n 407 miljard frank beheren.
      • 15 augustus » In de Sovjet-Unie worden Aleksandr Solzjenitsyn en Joseph Brodsky in ere hersteld: zij krijgen hun burgerrechten terug.
      • 12 november » Kroonprins Akihito wordt de 125 monarch van Japan en neemt de titel Keizer Akihito van Japan aan. De troonsbestijging vindt plaats in het bijzijn van hoge gasten uit 158 landen.

    Over de familienaam Pinkster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pinkster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pinkster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pinkster (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rein Koning, "Stamboom Koning - van Dulken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dulken/I281.php : benaderd 12 januari 2026), "Albert Pinkster (1931-1990)".