Stamboom Van Duijvenbode » katharina NN ... (????-± 1563)

Persoonlijke gegevens katharina NN ... 


Gezin van katharina NN ...

Zij is getrouwd met job jansz ....

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. claes joppenz ...  -± 1600

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot katharina NN ...?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van katharina NN ...

katharina NN ...
????-± 1563


job jansz ...
± 1510-± 1557


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. waarboek - 67C - 1563

Over de familienaam ...

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ....
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ....
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ... (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C.F. van Duijvenbode, "Stamboom Van Duijvenbode", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-duijvenbode/I316.php : benaderd 19 januari 2026), "katharina NN ... (????-± 1563)".