Stamboom van Duijvenbode, Kool, van der Wilt, Gosliga, van der Staaij, Dollee, de Bruijn, van Noortwijk » Teunis Kool (1695-????)

Persoonlijke gegevens Teunis Kool 


Gezin van Teunis Kool

Hij is getrouwd met Lijsbeth van der Meulen.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1726 te Goudswaard, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Heijltje Kool Of Cool  1738-???? 


Notities over Teunis Kool

_UID 28BB9EFE05CFF54AA45F7C975F1A35247A38

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis Kool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis Kool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis Kool

Gerrit Kool
± 1670-????

Teunis Kool
1695-????

1726

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kool

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kool.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kool.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kool (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim van Duijvenbode, "Stamboom van Duijvenbode, Kool, van der Wilt, Gosliga, van der Staaij, Dollee, de Bruijn, van Noortwijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-duijvenbode-ea/I2374.php : benaderd 25 januari 2026), "Teunis Kool (1695-????)".