Stamboom Familie van Drielen en aanverwant » (Levenloos) van Drielen (1940-1940)

Persoonlijke gegevens (Levenloos) van Drielen 


Gezin van (Levenloos) van Drielen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot (Levenloos) van Drielen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk (Levenloos) van Drielen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van (Levenloos) van Drielen

(Levenloos) van Drielen
1940-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap (Levenloos) van Drielen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 maart 1940 lag tussen -1,9 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 26,8 mm neerslag gedurende 13,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
      • 13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 5 augustus » De Joodse synagoge in Zandvoort wordt 's nachts aan de Mezgerstraat door onbekenden opgeblazen.
      • 31 oktober » Vier Belgische ministers (Albert de Vleeshauwer, Camille Gutt, Hubert Pierlot en Paul-Henri Spaak) vormen een regering in ballingschap (België in de Tweede Wereldoorlog)
      • 13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
    • De temperatuur op 15 maart 1940 lag tussen -2,8 °C en 6,9 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
      • 28 oktober » Ohi Day: Griekenland zegt nee tegen Mussolini, de asmogendheden en alles waar zij voor staan.
      • 13 november » Première van Walt Disneys film Fantasia.
      • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Drielen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Drielen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Drielen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Drielen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerard van Drielen, "Stamboom Familie van Drielen en aanverwant", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-drielen/I440.php : benaderd 25 februari 2026), "(Levenloos) van Drielen (1940-1940)".