Stamboom Van Dort » Antonius Ignatius van Dort (1896-????)

Persoonlijke gegevens Antonius Ignatius van Dort 


Gezin van Antonius Ignatius van Dort

Hij is getrouwd met Johanna Berdina van den Hoogenband.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1921 te Den Haag, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Ignatius van Dort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Ignatius van Dort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Ignatius van Dort


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1921 lag tussen 11,2 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
      • 11 juli » Mongolië wordt onafhankelijk van China.
      • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.

    Over de familienaam Van Dort

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dort.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dort.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dort (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Hillebregt - Zuiderwijk, "Stamboom Van Dort", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dort/I410.php : benaderd 12 januari 2026), "Antonius Ignatius van Dort (1896-????)".