Stamboom van Dommelen » Maria Johanna Augustina van den Eijnde (1950-2022)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Augustina van den Eijnde 

Bron 1
  • Alternatieve naam: Mayke van den Eijnde
  • Zij is geboren op 28 mei 1950 in Beek en Donk.
  • Zij is overleden op 19 april 2022 in Beek en Donk Nederland, zij was toen 71 jaar oud.
  • Zij is begraven in Gecremeerd in Beek en Donk.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 oktober 2024.

Gezin van Maria Johanna Augustina van den Eijnde

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 29 april 1971 te Beek en Donk, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Gebeurtenis (hertrouwt) op 29 april 1971 in Beek en Donk .


Notities over Maria Johanna Augustina van den Eijnde

(Research):vanaf jaarOBJE: _FILESIZE 28713
OBJE: _PARENTRIN MH:P500563
OBJE: _PERSONALPHOTO Y
OBJE: _PHOTO_RIN MH:P500565
OBJE: _FILESIZE 28779
OBJE: _PARENTPHOTO Y
OBJE: _PHOTO_RIN MH:P500563

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Augustina van den Eijnde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Augustina van den Eijnde

Maria Johanna Augustina van den Eijnde
1950-2022

1971
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 mei 1950 lag tussen 9,2 °C en 14,1 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
    • 19 juli » Oprichting van de Zentralrat der Juden in Deutschland.
    • 12 augustus » Encycliek Humani Generis van paus Pius XII over dwalingen die de fundamenten van de katholieke geloofsleer bedreigen.
    • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.
  • De temperatuur op 29 april 1971 lag tussen -0,1 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
    • 6 april » Platenmaatschappij Rolling Stones Records gaat van start.
    • 15 augustus » Opening van het Foxboro Stadium in de Amerikaanse stad Foxborough (Massachusetts).
    • 25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
    • 25 oktober » De Volksrepubliek China wordt in de VN opgenomen.
    • 27 november » Na een mislukte vlucht crasht de lander van de Mars 2, de Sovjet-Russische onbemande ruimtevlucht naar Mars, op de planeet. Het is het eerste door mensen vervaardigde voorwerp dat de oppervlakte van Mars bereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Eijnde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Dommelen, "Stamboom van Dommelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dommelen/I506404.php : benaderd 9 februari 2026), "Maria Johanna Augustina van den Eijnde (1950-2022)".