Stamboom van Dommelen » Aartje van Ringelensteijn (1826-1900)

Persoonlijke gegevens Aartje van Ringelensteijn 

Bron 1

Gezin van Aartje van Ringelensteijn

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje van Ringelensteijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aartje van Ringelensteijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje van Ringelensteijn

Aartje van Ringelensteijn
1826-1900


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. den Uil Web Site, Filippus den Uil, Aartje van Dijk (born van Ringelensteijn)

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: den Uil Web Site

    Familiestamboom: 125962111-2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1900 lag rond de 3,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
    • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Ringelensteijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Dommelen, "Stamboom van Dommelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dommelen/I506299.php : benaderd 25 januari 2026), "Aartje van Ringelensteijn (1826-1900)".