20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
Dag van overlijden 22 april 1987
De temperatuur op 22 april 1987 lag tussen 1,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (82%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
6 april » In de Barentszzee vliegt de Russische atoomonderzeeër Komsomolets in brand en zinkt.
7 april » In Washington D.C. gaat het Nationale Museum Voor Vrouwen in de Kunst open.
5 mei » President Kenneth Kaunda van Zambia beschuldigt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) ervan een lastercampagne te zijn begonnen tegen zijn land.
10 mei » Nederland eindigt met zes medailles, waaronder twee gouden, als derde in het medailleklassement bij de eerste EK judo, waar zowel mannen als vrouwen aan deelnemen.
30 juni » De Europese Commissie publiceert haar groenboek over telecommunicatie.
13 september » In Londen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door gastland Engeland in de finale na strafballen te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ruud van Dommelen, "Stamboom van Dommelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dommelen/I501694.php : benaderd 30 januari 2026), "Emma Marie Weller (1902-1987)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.