Stamboom van Dommelen » Richolt Jacobs van Langelaer (1469-????)

Persoonlijke gegevens Richolt Jacobs van Langelaer 

  • Zij is geboren in het jaar 1469.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2024.

Gezin van Richolt Jacobs van Langelaer

Zij is getrouwd met Maas Simons Maes Methorst.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Simon Maasen Methorst  1494-1565 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Richolt Jacobs van Langelaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Richolt Jacobs van Langelaer

Richolt Jacobs van Langelaer
1469-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Langelaer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Dommelen, "Stamboom van Dommelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dommelen/I1364.php : benaderd 11 januari 2026), "Richolt Jacobs van Langelaer (1469-????)".