Stamboom van Dommelen » Alida van Heezik (1898-????)

Persoonlijke gegevens Alida van Heezik 

  • Zij is geboren in het jaar 1898.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2024.

Gezin van Alida van Heezik

Zij is getrouwd met Jacob van Dommelen.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1925 te IJsselstein, zij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida van Heezik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Heezik


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud van Dommelen, "Stamboom van Dommelen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dommelen/I1009.php : benaderd 14 januari 2026), "Alida van Heezik (1898-????)".