Stamboom Van Dijk » Jan Claaszoon Kloeck (1558-????)

Persoonlijke gegevens Jan Claaszoon Kloeck 

  • Hij is geboren in het jaar 1558.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 april 2007.

Gezin van Jan Claaszoon Kloeck

Hij is getrouwd met Pieterken Nn.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Evert Kloek  1588-???? 

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Claaszoon Kloeck

Jan Claaszoon Kloeck
1558-????


Evert Kloek
1588-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Kloeck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kloeck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kloeck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kloeck (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door wijlen Jan van Dijk (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Jan van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk/I9548.php : benaderd 1 januari 2026), "Jan Claaszoon Kloeck (1558-????)".