Stamboom Van Dijk » Aaltje van Leijden (1899-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje van Leijden 


Gezin van Aaltje van Leijden

Zij is getrouwd met Jan Drent.

Zij zijn getrouwd op 22 juli 1920 te Avereest, Overijssel, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Tijdbalk Aaltje van Leijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje van Leijden

Aaltje van Leijden
1899-????

1920

Jan Drent
1897-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
      • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
      • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • De temperatuur op 22 juli 1920 lag tussen 14,1 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
      • 20 augustus » Oprichting van het persagentschap Belga.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1897 » Willy Schootemeijer, Nederlands componist en musicus († 1953)
    • 1898 » Fien de la Mar, Nederlands actrice en cabaretière († 1965)
    • 1900 » Józef Kowalski, oudste man van Polen en de laatste Pools-Russische oorlogsveteraan († 2013)
    • 1901 » Jascha Heifetz, Joods-Amerikaans violist († 1987)
    • 1902 » John Tonkin, 20 premier van West-Australië († 1995)
    • 1902 » Josep Samitier, Spaans voetballer en voetbaltrainer († 1972)

    Over de familienaam Van Leijden


    De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door wijlen Jan van Dijk (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen Jan van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk/I17613.php : benaderd 17 februari 2026), "Aaltje van Leijden (1899-????)".