Stamboom Van Dijk » Cornelis Jansz Dubbelman

Persoonlijke gegevens Cornelis Jansz Dubbelman 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 mei 2010.

Gezin van Cornelis Jansz Dubbelman

Hij is getrouwd met Cornelia Pieters van Raamsdonk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Huijbert Dubbelman  1684-1748 

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Jansz Dubbelman

Cornelis Jansz Dubbelman
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Dubbelman


De publicatie Stamboom Van Dijk is opgesteld door wijlen Jan van Dijk (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Jan van Dijk, "Stamboom Van Dijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk/I15029.php : benaderd 9 januari 2026), "Cornelis Jansz Dubbelman".