Stamboom Van Dijk - Kuiper » ? van Eijck (1913-1913)

Persoonlijke gegevens ? van Eijck


Gezin van ? van Eijck


Notities over ? van Eijck

geslacht ?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ? van Eijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk ? van Eijck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van ? van Eijck


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensregister 1913, Alphen en Riel

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 juli 1913 lag tussen 13,0 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
      • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Mamadou Dia, Senegalees premier († 2009)
    • 1911 » Danny Oakes, Amerikaans autocoureur († 2007)
    • 1911 » Hume Cronyn, Canadees acteur († 2003)
    • 1914 » Gino Bartali, Italiaans wielrenner, winnaar Tour de France 1938 en 1948 († 2000)
    • 1914 » Jan Gerhard Toonder, Nederlands schrijver en dichter († 1992)
    • 1914 » Jo Cals, Nederlands politicus en premier († 1971)

    Over de familienaam Van Eijck


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Michiel van Dijk, "Stamboom Van Dijk - Kuiper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen/I589.php : benaderd 24 december 2025), "? van Eijck (1913-1913)".