Stamboom Van Dijk - Kuiper » Aeltje Dirks van Dorland

Persoonlijke gegevens Aeltje Dirks van Dorland 


Gezin van Aeltje Dirks van Dorland

Zij is getrouwd met Willem Cornelis van Brink.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan van Brink  1751-????
  2. Cornelis van Brink  1753-????
  3. Cornelis van Brink  1757-????
  4. Arien van Brink  1761-1830 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeltje Dirks van Dorland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aeltje Dirks van Dorland


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Dorland


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Dijk, "Stamboom Van Dijk - Kuiper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen/I2203.php : benaderd 15 januari 2026), "Aeltje Dirks van Dorland".