Stamboom Van Dijk - Kuiper » Arnoldus van Eijck (1687-1745)

Persoonlijke gegevens Arnoldus van Eijck 

  • Hij is geboren in het jaar 1687.
  • Hij is overleden in het jaar 1745, hij was toen 58 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 november 2009.

Gezin van Arnoldus van Eijck

Hij had een relatie met Margrita van Galder Jansen.

De relatie startte.


Kind(eren):

  1. Johannes van Eijck  1713-1783 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus van Eijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus van Eijck

Arnoldus van Eijck
1687-1745



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Eijck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Dijk, "Stamboom Van Dijk - Kuiper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen/I214.php : benaderd 22 januari 2026), "Arnoldus van Eijck (1687-1745)".