Stamboom Van Dijk - Kuiper » Maria Ooijen (1858-1929)

Persoonlijke gegevens Maria Ooijen 

  • Zij is geboren in het jaar 1858 in Terheijden.
  • Zij is overleden op 29 september 1929 in Hooge en Lage Zwaluwe, zij was toen 71 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 november 2009.

Gezin van Maria Ooijen

Zij is getrouwd met Cornelis Mommers.

Zij zijn getrouwd


Notities over Maria Ooijen

http://www.regionaalarchieftilburg.nl/index.php?option=com_genealogie_zoeken&Itemid=47⊂=detail&id=12194&aktegegevens=Mommers%2C+Cornelis%2C+29-09-1929%2C+aktenummer+45

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Ooijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 september 1929 lag tussen 7,3 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 29 november » De Amerikaanse admiraal Richard Byrd vliegt als eerste over de Zuidpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ooijen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ooijen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ooijen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ooijen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Michiel van Dijk, "Stamboom Van Dijk - Kuiper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-jansen/I1646.php : benaderd 21 januari 2026), "Maria Ooijen (1858-1929)".