Stamboom Van Dijk / Dijck » Johanna Maria Vrolijk (1863-1864)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Vrolijk 

  • Zij is geboren op 23 februari 1863 in Scheveningen, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1
    0335-01.275 Geboorteakten Den Haag

    Geboorteakte Johanna Maria Vrolijk
    Aktenummer:

    468
    Aktedatum:

    1863-02-23
    Geboortedatum:

    1863-02-23
    Kind:

    Johanna Maria Vrolijk
    Moeder:

    Johanna van Wijngaarden
    Vader:

    Klaar Vrolijk
    Aangever:

    Gijsbert Vrolijk
    Getuige:

    Casper Koenen

    Benjamin Meijer
    Plaats:

    's-Gravenhage
    Toegangsnummer:

    0335-01 Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente 's-Gravenhage
    Inventarisnummer: 275
  • Zij is overleden op 12 augustus 1864 in Scheveningen, Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 1 jaar oud.Bron 2
    0335-01.1280 Overlijdensakten Den Haag

    Overlijdensakte Johanna Maria Vrolijk
    Aktenummer:

    1838
    Aktedatum:

    1864-08-13
    Overlijdensdatum:

    1864-08-12
    Overlijdensplaats:

    's-Gravenhage
    Overledene:

    Johanna Maria Vrolijk
    Moeder:

    Johanna van Wijngaarden
    Vader:

    Klaar Vrolijk
    Aangever:

    Johannes Hemmes

    Johan Carel Wilhelm Keck
    Toegangsnummer:

    0335-01 Ambtenaar van de Burgerlijke Stand van de gemeente 's-Gravenhage
    Inventarisnummer: 1280
  • Een kind van Klaar Gijszn Vrolijk en Johanna van Wijngaarden

Gezin van Johanna Maria Vrolijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Vrolijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Vrolijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Vrolijk

Jaapje Pronk
1811-1899

Johanna Maria Vrolijk
1863-1864


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://haagsgemeentearchief.nl/genealogy/personenoverzicht?mistart=0&mivast=59&mizig=100&miadt=59&milang=nl&misort=dt%7Casc&miview=tbl&mip1=vrolijk&mip3=klaar
    2. https://haagsgemeentearchief.nl/genealogy/personenoverzicht?mistart=0&mivast=59&mizig=100&miadt=59&milang=nl&misort=dt%7Casc&miview=tbl&mip1=vrolijk&mip3=klaar

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 februari 1863 lag rond de 6,2 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
      • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
      • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
      • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
      • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
      • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
    • De temperatuur op 12 augustus 1864 lag rond de 17,6 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
      • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
      • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
      • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
      • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
      • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vrolijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vrolijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vrolijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vrolijk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wilko van Dijk, "Stamboom Van Dijk / Dijck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-dijck/I9727.php : benaderd 16 februari 2026), "Johanna Maria Vrolijk (1863-1864)".