Stamboom Van Dijk / Dijck » Jacob Duijst van Voorhout (1470-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Duijst van Voorhout 

  • Hij is geboren in het jaar 1470.

Gezin van Jacob Duijst van Voorhout

Hij is getrouwd met Grietje Cornelisd. van Andel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Duijst van Voorhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Duijst van Voorhout

Jacob Duijst van Voorhout
1470-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Voorhout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wilko van Dijk, "Stamboom Van Dijk / Dijck", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-dijck/I3461.php : benaderd 5 maart 2026), "Jacob Duijst van Voorhout (1470-????)".