Stamboom Van Dieden » Johanna Adriana Rooijmans

Persoonlijke gegevens Johanna Adriana Rooijmans 


    Gezin van Johanna Adriana Rooijmans

    Zij is getrouwd met Lambertus Gerardus van Dieten.

    Zij zijn getrouwd op 16 september 1919 te Budel.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Adriana Rooijmans?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Adriana Rooijmans

    Johanna Adriana Rooijmans

    1919

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1919 lag tussen 10,7 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
      • 9 juni » De Israëlische krant Haaretz verschijnt als Hebreeuws dagblad in Tel Aviv, alwaar het hoofdkantoor nog steeds is gevestigd.
      • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
      • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.

    Over de familienaam Johanna Adriana Rooijmans


    De publicatie Stamboom Van Dieden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eric van Dieden, "Stamboom Van Dieden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dieden/I608.php : benaderd 26 januari 2026), "Johanna Adriana Rooijmans".