De temperatuur op 7 mei 1909 lag tussen 4,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
Dag van overlijden 31 maart 2002
De temperatuur op 31 maart 2002 lag tussen 4,3 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
25 januari » Wikipedia schakelt over op PHP-software.
1 mei » Christian Heinzman neemt na één week ontslag als gedelegeerd bestuurder van de NMBS.
9 juli » Drieënvijftig Afrikaanse landen verenigen zich in een Afrikaanse Unie.
10 september » Zwitserland wordt lid van de Verenigde Naties.
17 september » Rwanda begint met de terugtrekking van zijn troepenmacht (23.400 man) uit DR Congo.
16 oktober » Ministers Eduard Bomhoff en Herman Heinsbroek treden af. Dezelfde dag biedt het voltallige kabinet-Balkenende I het ontslag aan aan de koningin.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Theo van Deventer, "Stamboom Van Deventer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-deventer/I3028.php : benaderd 18 januari 2026), "Romana Wilhelmina Feodora Louis (1909-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.