Stamboom Van Deventer » Johannes Huijser (1837-1900)

Persoonlijke gegevens Johannes Huijser 

  • Hij is geboren in het jaar 1837 in Utrecht.
  • Hij is overleden op 27 juni 1900 in Utrecht, hij was toen 63 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 december 2007.

Gezin van Johannes Huijser

Hij is getrouwd met Hendrika Johanna van Deventer.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1889 te Utrecht, hij was toen 52 jaar oud.

Bruidegom wettig gescheiden van Maria de Winter op 31-12-1888

Kind(eren):

  1. Margaretha Huijser  1890-1908
  2. Johannes Huijser  1894-1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Huijser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Huijser


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1889 lag rond de 25,5 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 27 juni 1900 lag rond de 13,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 3 november » De arts W. Poolman sticht de eerste afdeling van het Groene Kruis.
    • 16 december » Frankrijk en Italië sluiten een geheim verdrag om de invloedssfeer van beide landen in Noord-Afrika te verdelen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huijser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijser (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo van Deventer, "Stamboom Van Deventer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-deventer/I1926.php : benaderd 14 januari 2026), "Johannes Huijser (1837-1900)".