Stamboom Van der Woude » Albert Samuel Abraham Struik (1926-2006)

Persoonlijke gegevens Albert Samuel Abraham Struik 


Gezin van Albert Samuel Abraham Struik

Hij is getrouwd met Marianna Renata (Marianne) van Schelven.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1957 te Amsterdam, hij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Samuel Abraham Struik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Samuel Abraham Struik

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Samuel Abraham Struik


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Wikipedia
    3. Boek Struik

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1926 lag tussen -2,4 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 1,6 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
      • 13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • De temperatuur op 26 januari 1957 lag tussen 1,2 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 1 juli » De Koning Boudewijnbasis wordt geopend.
      • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
      • 3 september » In Little Rock, Arkansas, proberen de eerste Afro-amerikanen naar de middelbare school te gaan. Als zij bij de school aankomen worden ze uitgescholden en weggepest.
      • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
      • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 5 juli 2006 lag tussen 18,1 °C en 29,6 °C en was gemiddeld 24,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,4 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 8 februari » De film The Last King of Scotland gaat in Nederland in première.
      • 1 juni » Recordinternational Claudio Suárez speelt tegen Nederland zijn 178ste en laatste interland voor het Mexicaans voetbalelftal.
      • 4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
      • 12 juni » In Kaiserslautern behaalt Australië onder leiding van de Nederlandse coach Guus Hiddink zijn eerste overwinning ooit bij een WK. Japan wordt met 3-1 verslagen.
      • 12 september » 61ste zitting van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties gaat van start.
      • 12 oktober » De Zweedse Academie maakt bekend dat de Nobelprijs voor Literatuur 2006 is toegekend aan de Turkse schrijver Orhan Pamuk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1923 » Sully Boyar, Amerikaans acteur († 2001)
    • 1925 » Jan Piket, Nederlands hoogleraar fysische geografie en kartografie († 2020)
    • 1926 » Conny van Rietschoten, Nederlands zeezeiler († 2013)
    • 1926 » Marcel Ernzer, Luxemburgs wielrenner († 2003)
    • 1929 » Anne Posthumus , Nederlands componist, militaire kapelmeester, muziekpedagoog en eufoniumspeler († 2004)
    • 1929 » Roger Bannister, Brits atleet en neuroloog († 2018)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Struik

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Struik.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Struik.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Struik (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    G.W. Meijerink, "Stamboom Van der Woude", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-woude/I426.php : benaderd 29 januari 2026), "Albert Samuel Abraham Struik (1926-2006)".