Stamboom Van der Wijk » Hendrina Ansink (± 1728-± 1755)

Persoonlijke gegevens Hendrina Ansink 

  • Zij is geboren rond 1728 in Aalten.
  • Zij is overleden rond 1755.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2011.

Gezin van Hendrina Ansink

Zij is getrouwd met Hendrik ter Haar.

Zij zijn getrouwd op 7 april 1754 te Dinxperlo.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrina Ansink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Hendrina Ansink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ansink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ansink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ansink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ansink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. en H. van der Wijk, "Stamboom Van der Wijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-wijk/I4472.php : benaderd 28 januari 2026), "Hendrina Ansink (± 1728-± 1755)".