Stamboom Van der Werff » Schelte Woudwijk (1926-2003)

Persoonlijke gegevens Schelte Woudwijk 


Gezin van Schelte Woudwijk

(1) Hij is getrouwd met Woltjen Terpstra.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1951 te Ferwerd, Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 23 november 1951 te Rinsumageest, Friesland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


(2) Hij is een partner van (Niet openbaar).

verloofd op kerstavond 24 december 2001

Zij zijn op 22 februari 2002 te Ommen, Overijssel, Nederland in ondertrouw gegaan.

Ze werden partners op 24 december 2001 te Ommen, Overijssel, Nederland, hij was toen 75 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 2002 te Ommen, Overijssel, Nederland, hij was toen 75 jaar oud.

getuigen: Feike Boomsma , broer van de bruid, oud 85 jaar en wonende te Leeuwarden ; Helena Laura (Lenie) Schilstra-Boomsma, nichr van de bruid, 59 jaar wonende te Dedemsvaart ; Doety Doeven-Woudwijk, zus van de bruidegom, wonende te Heerenveen ; Paul Woudwijk, zoon van de bruidegom en wonende te Raalte
Datum: De ambtenaar van de burgerlijke stand is mevr. Hekkink
Ze zijn in de kerk getrouwd op 27 maart 2002 te Ommen, Overijssel, Nederland, hij was toen 75 jaar oud.

Geloof: gereformeerd
Datum: De voorganger is ds. H.J. Nolles

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Schelte Woudwijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Schelte Woudwijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Schelte Woudwijk

Schelte Woudwijk
1926-2003

(1) 1951
(2) 2001
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 augustus 1926 lag tussen 6,7 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
    • De temperatuur op 24 december 2001 lag tussen -0,6 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 9,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
      • 27 maart » In Pécrot (België) botsen twee treinen die op hetzelfde spoor rijden op elkaar. Zie Treinongeval bij Pécrot.
      • 11 april » Benoeming van Gerard de Korte tot hulpbisschop van Utrecht
      • 12 augustus » PSV wint opnieuw de strijd om de Johan Cruijff Schaal, ditmaal ten koste van FC Twente (3-2).
      • 4 september » Tokyo DisneySea, het tweede attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, opent zijn deuren.
      • 30 september » Het Angolees voetbalelftal wint de vijfde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Zimbabwe te verslaan.
      • 19 november » Lleyton Hewitt lost Gustavo Kuerten na dertig weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Australiër moet die positie na 75 weken afstaan aan Andre Agassi.
    • De temperatuur op 24 september 2003 lag tussen 3,6 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (53%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Gent introduceert gratis nachtbussen.
      • 5 maart » Zestien personen, onder wie de dader, vinden de dood bij een zelfmoordaanslag op een autobus in Haifa.
      • 19 maart » Begin van de Irakoorlog (vanwege het tijdsverschil kan gesteld worden dat de oorlog begon op 20 maart om 01.00 UTC).
      • 14 september » De bevolking van Estland spreekt zich uit voor toetreding tot de EU.
      • 12 oktober » Autocoureur Michael Schumacher sleept na een loodzware wedstrijd zijn zesde wereldtitel in zijn carrière binnen, een record dat nog steeds stand houdt.
      • 5 december » Coldplay zanger Chris Martin trouwt met Gwyneth Paltrow.
    • De temperatuur op 30 september 2003 lag tussen 4,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (82%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 20 april » Aleksandr Vinokoerov wint de 38ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 7 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt het Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans in Pompeï.
      • 21 oktober » Paus Johannes Paulus II creëert dertig nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische priester Gustaaf Joos.
      • 26 oktober » Judoka Dennis van der Geest wordt voor de negende keer op rij Nederlands kampioen. Hiermee passeert hij Anton Geesink en Hein Essink op de ranglijst aller tijden.
      • 17 november » De Japanse magneetzweeftrein Maglev haalt tijdens een onbemande testrit een recordsnelheid van 560 kilometer per uur.
      • 13 december » Arrestatie van Saddam Hoessein door de Amerikaanse interventiemacht in Irak.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Woudwijk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Woudwijk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Woudwijk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Woudwijk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I435.php : benaderd 7 januari 2026), "Schelte Woudwijk (1926-2003)".