Stamboom Van der Werff » Wimke Baukes Schurer (1891-1952)

Persoonlijke gegevens Wimke Baukes Schurer 


Gezin van Wimke Baukes Schurer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wimke Baukes Schurer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wimke Baukes Schurer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wimke Schurer

Bauke Schurer
1864-1940

Wimke Schurer
1891-1952


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Wimke Baukes Schurer



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 juni 1891 lag rond de 10,1 °C. Er was 21 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • De temperatuur op 11 maart 1952 lag tussen -1,2 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (32%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
      • 28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
      • 7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
      • 20 september » Alfred Hershey en Martha Chase tonen aan dat DNA erfelijk materiaal bevat.
      • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
      • 7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.
      • 25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1884 » Clinge Doorenbos, Nederlands zanger en cabaretier, journalist, kinderboeken-, liedjes- en stripschrijver († 1978)
    • 1890 » Heinz Hellmich, Duits generaal († 1944)
    • 1891 » Cole Porter, Amerikaans componist en tekstschrijver († 1964)
    • 1894 » Nedo Nadi, Italiaans schermer († 1940)
    • 1895 » Kurt Zeitzler, Duits generaal († 1963)
    • 1897 » Kees Pijl, Nederlands voetballer († 1976)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schurer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schurer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schurer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schurer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I4190.php : benaderd 16 januari 2026), "Wimke Baukes Schurer (1891-1952)".