Stamboom Van der Werff » Sybren Foppes

Persoonlijke gegevens Sybren Foppes 

  • Patroniem Foppes.
  • Een kind van Foppe
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 oktober 2023.

Gezin van Sybren Foppes

Hij is getrouwd met Anna.

Zij zijn getrouwd


Notities over Sybren Foppes

Woont 1547 te Ferwerd; tekent dan als Sibren ffoppis Terstedt (OFO II 380).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sybren Foppes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sybren

Foppe
????-> 1547

Sybren
????-


Anna
????-


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I29954.php : benaderd 22 januari 2026), "Sybren Foppes".