Stamboom Van der Werff » Erchinoald (± 580-± 658)

Persoonlijke gegevens Erchinoald 

  • Hij is geboren rond 580.
  • Hij is overleden rond 658.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2022.

Gezin van Erchinoald

Hij heeft/had een relatie met Leutsinde.


Kind(eren):

  1. Liuteric  ± 615-± 676 
  2. Emma  


Notities over Erchinoald

https://nl.wikipedia.org/wiki/Erchinoald

was hofmeier tijdens koning Clovis II. In 641 volgde hij Aega op als hofmeier van Neustrië en in 642 Flaochad als hofmeier van Bourgondië. Hij stierf in 658 en werd opgevolgd door Ebroin.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Erchinoald?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Erchinoald

Erchinoald
± 580-± 658


Liuteric
± 615-± 676
Emma
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I27358.php : benaderd 26 januari 2026), "Erchinoald (± 580-± 658)".