Stamboom Van der Werff » Hugo Abbas van Auxerre (-886)

Persoonlijke gegevens Hugo Abbas van Auxerre 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden in het jaar 886.
  • Een kind van Koenraad I van Auxerre en Adelheid van Tours
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 juli 2022.

Gezin van Hugo Abbas van Auxerre

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugo Abbas van Auxerre?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hugo Abbas van Auxerre

Hugo van Tours
± 775-837
Adelheid van Tours
± 820-± 866

Hugo Abbas van Auxerre
-886


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Auxerre


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I27309.php : benaderd 25 januari 2026), "Hugo Abbas van Auxerre (-886)".