Stamboom Van der Werff » N.N. van Aalst

Persoonlijke gegevens N.N. van Aalst 


Gezin van N.N. van Aalst

Zij is getrouwd met Ingelbert IV van Peteghem en Cysoing.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Gisela van Peteghem  ± 1115-± 1137


Notities over N.N. van Aalst

zie kwartieren Greidanus - Jaeger in stamreeksen blz 735

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. van Aalst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Aalst


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Aalst


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I26814.php : benaderd 20 januari 2026), "N.N. van Aalst".