Stamboom Van der Werff » Hendrikje Soetenga (1920-2013)

Persoonlijke gegevens Hendrikje Soetenga 


Gezin van Hendrikje Soetenga

Zij is getrouwd met Sieds Jensma.

Zij zijn getrouwd op 28 juli 1949 te het bildt, Friesland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje Soetenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikje Soetenga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje Soetenga


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 september 1920 lag tussen 7,8 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 10 augustus » Vrede van Sèvres, vredesverdrag tussen de Geallieerden en het Ottomaanse Rijk.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 5 november » Officiële ingebruikname van gemaal De Waterwolf bij Oldehove, provincie Groningen door koningin Wilhelmina.
  • De temperatuur op 28 juli 1949 lag tussen 13,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Léon Lommel, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
    • 9 oktober » In Belgrado wordt Stadion Partizan officieel geopend.
    • 26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
  • De temperatuur op 14 juni 2013 lag tussen 9,1 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Duizenden krokodillen ontsnappen uit een Zuid-Afrikaanse krokodillenboerderij, nadat de rivier de Limpopo buiten zijn oevers is getreden.
    • 5 februari » Zes weken na de dodelijke groepsverkrachting van een 23-jarige studente in de Indiase hoofdstad New Delhi start de rechtszaak tegen vijf van de vermoedelijke verkrachters. Het proces vindt plaats achter gesloten deuren.
    • 24 april » In Bangladesh stort een industrieel complex in; meer dan duizend mensen komen om.
    • 4 mei » Een trein- en giframp bij het Belgische Wetteren kost een persoon het leven, doordat de kankerverwekkende stof acrylonitril vrijkomt.
    • 1 juli » Kroatië wordt lid van de Europese Unie.
    • 14 september » Drie Zuid-Afrikaanse kinderen worden dood aangetroffen in een oude koelkast. Ze waren aan het spelen en naar alle waarschijnlijkheid is de koelkast vanzelf in het slot geschoten, aldus de politie. Het drama voltrok zich in Atamelang, een plaats in het noordwesten van Zuid-Afrika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Lance Macklin, Brits autocoureur († 2002)
  • 1919 » Marge Champion, Amerikaans actrice en danseres
  • 1919 » Anne-Marie Blanc, Zwitsers film- en televisieactrice († 2009)
  • 1922 » Arthur Ashkin, Amerikaans natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 1924 » Daniel arap Moi, president van Kenia († 2020)
  • 1925 » Russ Conway, Brits pianist († 2000)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Soetenga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Soetenga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Soetenga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Soetenga (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I25098.php : benaderd 26 januari 2026), "Hendrikje Soetenga (1920-2013)".