Stamboom Van der Werff » Jelle Jans Attema (± 1834-????)

Persoonlijke gegevens Jelle Jans Attema 


Gezin van Jelle Jans Attema

Hij is getrouwd met Trijntje de Hoop.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1862 te wymbritseradeel, Friesland, Nederland.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jelle Jans Attema?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Jelle Jans Attema

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jelle Attema

Cornelis Roorda
± 1760-1828
Akke Idzerda
± 1765-1801
Jan Attema
1786-1859
Wytske Roorda
1791-1862

Jelle Attema
± 1834-????

1862

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jelle Jans Attema



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1862 lag rond de 1,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
      • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
      • 7 april » De Slag bij Shiloh wordt de bloedigste veldslag uit de geschiedenis van de Verenigde Staten.
      • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
      • 1 juli » Huwelijk van prins Lodewijk van Hessen-Darmstadt en prinses Alice van het Verenigd Koninkrijk op het eiland Wight.
      • 8 december » Met het Verdrag van Dappes vindt er een grenscorrectie plaats tussen Frankrijk en Zwitserland.

    Over de familienaam Attema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Attema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Attema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Attema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van der Werff, "Stamboom Van der Werff", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-werff/I16728.php : benaderd 19 januari 2026), "Jelle Jans Attema (± 1834-????)".